Громадська організація
'Всеукраїнська асоціація апітерапевтів'

 

Постанова Президії ГО ВАА
«Затверджено»

на Президії ГО «Всеукраїнська

асоціація апітерапевтів»

протокол № 2 від 8 лютого 2017 р.

 

ПОСТАНОВА

Президії ГО «Всеукраїнська асоціація апітерапевтів»

м. Харків                                                                               8 лютого 2017 р.

Президія ГО «Всеукраїнська асоціація апітерапевтів» заслухала інформацію Президента Тихонова О.І., Віце-президентів Стригіна О.О., Воднєва А.В., Бондаренко Л.О. та інших. Констатує, що ГО «Всеукраїнська асоціація апітерапевтів» провела ряд заходів, спрямованих на подальший розвиток апітерапії в Україні. У 2016 р. в Асоціації зареєстровано три Відокремлених підрозділи у Полтавській, Рівненській та Харківській областях. Підготовлені проекти Положення про реєстрацію та діяльність відокремлених підрозділів обласних центрів. Розроблено проект Положення про діяльність бджолярів-апіконсультантів.

Члени Президії відзначили низку недоліків у роботі Асоціації, а саме:

ü Членами Президії не окреслена чітка концепція напрямків розвитку апітерапії в Україні.

ü Потрібне вирішення Статутних питань у частині членства в Асоціації, залучення до членства, своєчасної сплати членських внесків, інвестицій та благодійності.

ü Відповідно до Статуту в Асоціації потребує прискорення процесу створеня курсів підготовки апітерапевтів та бджолярів-апіконсультантів.

На підставі викладеного президія ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Інформацію Президента та звіти деяких віце-президентів прийняти до уваги.
  2. Затвердити план роботи та кошторис з доповненнями на 2017 р. (термін виконання – 8.02.2017).
  3. Представити концепцію розвитку апітерапії в Україні. Для цього створити Робочу Президію у складі: Стригін О.О. (голова), Галатюк О.Є., Пащенко О.О., Воднєв А.В., Бодня Є.І., Стоженко В.Я., Бондаренко Л.О. (термін виконання – засідання щомісячно).
  4. Відповідно до Статуту Асоціації відкрити курси у Відокремлених підрозділах Асоціації з підготовки апітерапевтів та бджолярів-апіконсультантів (виконавці – віце-президенти регіонів, відповідальний – Аненков Ф.М., термін – І – ІІ квартал 2017 р.).
  5. Продовжити реєстрацію Відокремлених підрозділів в обласних центрах України: Херсонській (відповідальний – Колотун В.К.), Одеській (відповідальний – Соловйов Ю.Г.), Дніпропетровській (відповідальний – Перец О.М.), Київській (відповідальний – Вітенко П.П.) (термін виконання – ІІ – ІІІ квартал 2017 р.) (відповідальний – Стригін О.О.).
  6. З метою залучення широкого кола апітерапевтів, апіконсультантів, провести науково-практичну конференцію за участю ННЦ «Інститут бджільництва ім. Н.П. Прокоповича» (відповідальні – Бондаренко Л.О., Галатюк О.Є., термін – ІІ – ІІІ квартал 2017 р.).
  7. Підготувати матеріали для реєстрації Благодійного фонду апітерапевтів України (виконавець – Стригін О.О., термін – ІІІ квартал 2017 р.).
  8. Скласти нарадчо-консультативну групу у складі Галатюк О.Є., Бондаренко Л.О., Стоженко В.Я.

Голова Президії                                                                    Тихонов О.І.

  

Секретар                                                                               Шпичак О.С.Создан 21 фев 2017